Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven - Verkocht

Stilleven  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

B859-6

Kunstenaar: onbekend
Techniek: olieverf op board
Voorstelling: stilleven met vazen
Afmeting exclusief lijst (lxb): 59x50

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:23-03-2018 om 14:00
Eindtijd:06-04-2018 om 22:00
Aapeloekie
04 apr. / 11:35
€ 1