Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Flip van der Burgt (1927-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10
Ets door Flip van der Burgt
Voorstelling van storm over Burgerdam
Losbladig, beeldmaat 34x27, bladmaat 43x30
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'FvanderBurgt 57'
Getiteld en gedateerd in potlood l.o.: 'Storm Burgerdam 2/10'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Flip van der Burgt (1927-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
27 cm
34 cm
Sluit over 7d 7u 16m 14s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:07-12-2022 om 11:21
Eindtijd:15-12-2022 om 19:06