Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst

Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Peter van den Braken (1896-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
Lijst56 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 624 D5
Peter van den Braken
Straatgezicht - rood
Ingekleurde houtsnede
35 x 25 cm
45,5 x 56 cm
Herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel

JC 624 D5

Peter van den Braken
Straatgezicht - rood
Ingekleurde houtsnede
35 x 25 cm
45,5 x 56 cm

Peter van den Braken (1896-1979)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
45.5 cm
56 cm
25 cm
35 cm
Starttijd:16-02-2022 om 19:55
Eindtijd:28-02-2022 om 22:25
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieBreda of Amsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland