Hendrik Jan Visser - STRANDZONDAG - Verkocht

Hendrik Jan Visser - STRANDZONDAG kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 70,00

Hendrik Jan Visser - STRANDZONDAG kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - STRANDZONDAG kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Jan Visser - STRANDZONDAG kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
  • Hendrik Jan Visser (1945)
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
Lijst22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het strand, het is mooi weer, we hebben van alles meegenomen.

Hendrik Jan Visser (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
25 cm
22 cm
21 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:27-01-2019 om 14:05
Eindtijd:08-02-2019 om 21:38
Biedingen (7)
Genis
08 feb. / 21:31
€ 70
Kratkat
08 feb. / 21:30
€ 60
Genis
08 feb. / 21:30
€ 60
Kratkat
08 feb. / 21:29
€ 50
Genis
08 feb. / 21:29
€ 45
Kratkat
08 feb. / 21:27
€ 40
Genis
08 feb. / 16:49
€ 35