Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 - Verkocht

Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Studio Antwan
TypeDesign
Jaartal2016
Afmetingen84.1 cm x 59.4 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Affiche Coco Cabasa - IDFA 2016

Studio Antwan (Utrecht)

digitale druk op 160 grams papier

niet ingelijst

afmeting: 84,1 x 59,4 cm.

op de achterkant met de hand gesigneerd en met oplagenummer (gelimiteerde oplage - max. 20 stuks)

Het affiche is ontworpen voor de documentaire Coco Cabasa van de regiseuse Klaartje Til , in opdracht van de IDFA Amsterdam.

Verzending met track&trace en met handtekening bij ontvangst

Studio Antwan

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

214 verkochte items
59.4 cm
84.1 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:24-04-2019 om 14:13
Eindtijd:05-05-2019 om 20:18
mnods
27 apr. / 10:11
€ 75