Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen17 cm x 11 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Studio keramisch vaasje met handbeschilderd fantasie decor. Gesigneerd aan de onderzijde, maar volledig onleesbaar vanwege het doorlopen van het glazuur. Keramist of fabriek onbekend.

Het vaasje heeft een glazuurflintertje verder in onbeschadigde conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(38)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
11 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:17-11-2018 om 17:22
Eindtijd:01-12-2018 om 20:10
devaanhoek
18 nov. / 23:53
€ 1