Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" - Ellen van Bendegom kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen16 cm x 14 cm x 12 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Studio keramsiche kannetje "The Dirty Nelly" -  ontwerp en uitvoering Ellen van Bendegom kermiste uit Den Haag. The Dirty Nelly is een horeca gelegenheid in Delft. In perfecte onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (93)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
14
16
12
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2020 om 10:56
Eindtijd:03-08-2020 om 20:34
AKGW971
27 jul. / 16:32
€ 1