Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser - Verkocht

Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser kopen? Bied vanaf 1!
Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser kopen? Bied vanaf 1!Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser kopen? Bied vanaf 1!Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser kopen? Bied vanaf 1!Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser kopen? Bied vanaf 1!Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser kopen? Bied vanaf 1!Alessi - Suikerschaal model 'Christy' ontwerp Christopher Dresser kopen? Bied vanaf 1!
  • Alessi (1921)
TypeDesign
Jaartal1993
StijlMemphis
Afmetingen8.5 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
On offer, 1 sugar pot by Alessi (not available in stores anymore). The original design of the trays is from 1885 and it has been produced by Christopher Dresser in silver. In 1993 the trays were brought back onto the marked by Alessi in different colours.

Sizes:
Diameter: 13 cm
Height: 8.5 cm
It's marked on one of the legs, Alessi Italy can be read (see picture).

Onbeschadigde conditie

Alessi (1921)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze designer (4)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
13
8.5
13
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-07-2020 om 09:03
Eindtijd:29-07-2020 om 22:46
Biedingen (5)
Bromberger
26 jul. / 22:23
€ 15
nikobernard
24 jul. / 13:00
€ 10
IneColbers
24 jul. / 12:59
€ 5
nikobernard
24 jul. / 12:59
€ 3
IneColbers
24 jul. / 12:44
€ 1