Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs - Verkocht

Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!
Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 25!
  • Alain Bonnefoit (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Editie: 112L.  Nummer op de foto kan afwijken.

Afmetingen:  Afbeelding: 36 x 28 cm.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

175

Alain Bonnefoit (1937)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
38 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-06-2020 om 23:07
Eindtijd:16-06-2020 om 19:53
postart
16 jun. / 19:44
€ 20