SURREALISME J BRUYN - DUINLANDSCHAP NO 21 - Verkocht

SURREALISME J BRUYN  - DUINLANDSCHAP NO 21 kopen? Bied vanaf 19!
SURREALISME J BRUYN  - DUINLANDSCHAP NO 21 kopen? Bied vanaf 19!SURREALISME J BRUYN  - DUINLANDSCHAP NO 21 kopen? Bied vanaf 19!
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

JOSEPH BRUYN

TITEL - DUINLANDSCHAP 21

studie tekeing in de maat 20 x 21 cm

GESIGNEERD EN DD 1972

GOEDE STAAT

ZONDER LIJST

COMBINEREN VERZENDEN VAN MEERDERE WERKEN VAN DEZE KUNSTENAAR MOGELIJK

Joseph Bruyn (1950-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:05-07-2015 om 16:15
Eindtijd:11-07-2015 om 20:15
reneswertz
11 jul. / 20:08
€ 19