SURREALISME - ALIENS van J BRUYN - Verkocht

SURREALISME  - ALIENS van J BRUYN kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 9,00

SURREALISME  - ALIENS van J BRUYN kopen? Bied vanaf 9!SURREALISME  - ALIENS van J BRUYN kopen? Bied vanaf 9!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

JOSEPH BRUYN 1950-2005

TITEL  - ALIENS

LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 50 X 65 CM

GESIGNEERD MET PODLOOT EN OPLAGE UIT 300

ZONDER LIJST / ZEER GOEDE STAAT

jaar 1984

VERZENDKOSTEN KUNNEN GECOMINEERD WORDEN MET MEERDERE WERKEN VAN DEZE KUNSTENAAR

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:03-07-2015 om 21:32
Eindtijd:11-07-2015 om 21:32
Sjeekspier
09 jul. / 10:38
€ 9