Type kunstwerk | Schilderij |
Karakteristiek werk van Susan Schildkamp. Gesigneerd, getiteld en gedateerd midden onder. Gemengde techniek op papier in mooie houten lijst, achter glas en passe-partout. In zeer goede conditie, er zitten alleen wat vlekjes op de passe-partout helemaal onderaan tegen de lijst.
Afmetingen: 96cm x 96cm (incl. lijst), 65cm x 60cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) vanwege de grootte en de kwetsbaarheid van het werk. Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Starttijd | 22-8-2015 om 22:57 |
Eindtijd | 5-9-2015 om 20:57 |