Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Type | Schilderij |
Een karakteristiek en kleurrijk werk van Susan Schildkamp. Handgesigneerd, getiteld en gedateerd (1996). Gelimiteerde zeefdruk (70/125). Afmeting: 110x110 cm (inclusief lijst).
Mooie houten lijst, achter glas en passe-partout. In zeer goede staat, geen beschadigingen of vlekken.
Werk kan worden opgehaald in Amsterdam. Bezorgen in en rondom Amsterdam is ook mogelijk.
Starttijd | 29-10-2015 om 15:36 |
Eindtijd | 5-11-2015 om 15:36 |