Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ambacht Volendam, handgedecoreerde schaal
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: “ Sschaduw/licht“
Jaartal:
Afmetingen beeld: h. 52 cm x b. 70 cm (blad: 63 cm x 87 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 106/250
Ingelijst: nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat
Starttijd | 15-3-2015 om 11:51 |
Eindtijd | 22-3-2015 om 11:51 |