Susanne Fiebelkorn - Ets op papier - gesigneerd r.o. 1991 - oplage 144 / 300 - Verkocht

Susanne Fiebelkorn - Ets op papier - gesigneerd r.o. 1991 - oplage 144 / 300 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Susanne Fiebelkorn - Ets op papier - gesigneerd r.o. 1991 - oplage 144 / 300 kopen? Bied vanaf 10!Susanne Fiebelkorn - Ets op papier - gesigneerd r.o. 1991 - oplage 144 / 300 kopen? Bied vanaf 10!Susanne Fiebelkorn - Ets op papier - gesigneerd r.o. 1991 - oplage 144 / 300 kopen? Bied vanaf 10!Susanne Fiebelkorn - Ets op papier - gesigneerd r.o. 1991 - oplage 144 / 300 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Susanne Fiebelkorn (1935)
Jaartal1991
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst46.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage144/300

Soort Lijst: Aluminium lijst met glasplaat
Herkomst: BKR onbekend (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363035)

Het werk zelf is in goede staat. De lijst is licht beschadigd. Er is een metalen titelkaartje bevestigd aan de lijst in hoek rechtsonder.

Susanne Fiebelkorn (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
46.5 cm
46.5 cm
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:28-01-2019 om 16:40
Eindtijd:10-02-2019 om 21:03
navanalphen
10 feb. / 18:31
€ 10