Kleurets 25x25 linksonder met potlood : eigen druk en getiteld "karakters",
rechtsonder Suz Giel '93, heel mooi ingelijst in passe-partout en achter glas in aluminiumlijst, maat lijst 55x55
Object is lastig goed te fotograferen, opnames zijn te donker en schaduwen van de handen van de fotograaf.
Op a.z. diverse stickers o.a. met vraagprijs E 500,00 of Hfl. 500,00
Suzan Gielesen
geboren 12.07.1965
Professie:
· graficus
· schilder
· tekenaar
Typering van het werk: grafiek, techniek: kleurenets
Verblijf: · Den Haag (Gemeente Den Haag) van voor 1991 tot na 1994
Opleiding: kunstvorming - 1987 tot 1991
- opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag
Lid van / ingeschreven bij:
· 1993 - - Arti et Industriae Den Haag
· 1995 - - de Haagse Constructivisten
· 2005 - - Haagse Kunstkring Den Haag