Suze de Lint - Landschap

Suze de Lint - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
Suze de Lint - Landschap kopen? Bied vanaf 45!Suze de Lint - Landschap kopen? Bied vanaf 45!Suze de Lint - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
  • Suze de Lint (1878-1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Romantisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10 x 11 cm (h x b)
Incl. lijst 21 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 22/100
Prachtige kleine ets van Suze de Lint (1878-1953). Genummerd en gesigneerd in potlood aan de onderzijde.  Zie foto's

Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Suze de Lint (1878-1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ErwinKoster
Lid sinds 2021
111 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
23 cm
21 cm
11 cm
10 cm