Val-Saint-Lambert - Swirl - Verkocht

Val-Saint-Lambert - Swirl kopen? Bied vanaf 1!
Val-Saint-Lambert - Swirl kopen? Bied vanaf 1!Val-Saint-Lambert - Swirl kopen? Bied vanaf 1!Val-Saint-Lambert - Swirl kopen? Bied vanaf 1!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen3 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht880 gram
GemerktHandgesigneerd
Leuk groen swirl schaaltje. Klein chipje af aan de zijkant
Aan de onderzijde gemerkt Val st Lambert. Jaren 60

Mooi Val st Lambert swirl (bonbon) schaaltje in helder groene kleur. Aan de onderzijde gemerkt. Klein chipje af aan de zijkant (zie foto)

Val-Saint-Lambert (1826)

BelgischBelgischAlle items van deze designer (5)
Geplaatst door  Koos

15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
15
3
15
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 17:06
Eindtijd:21-08-2022 om 22:03
pmdeleeuw
12 aug. / 11:31
€ 1