FA. (4)

Sybille Krosch - Vogels

Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!
Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!Sybille Krosch - Vogels kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Sybille Krosch (1924)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpDieren
Afmetingen32 cm x 43 cm x 21.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Monumentaal werk van Sybille Krosch.
Prachtig lijnenspel, beeld om vrolijk van te worden.
Heeft jarenlang in de tuin gestaan, daardoor mooi patina.
Zwaar bronzen beeld.
Wordt niet verzonden, halen en/of brengen.

Sybille Krosch (1924)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
43
32
21.5
Starttijd:05-05-2022 om 13:39
Eindtijd:16-05-2022 om 20:18
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie