Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt

Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekPenseel (Inkt)
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst72.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze tekening is van de Nederlandse kunstenaar Jan Schoonhoven (1914-1994). Het werk betreft een potlood en Oost-Indische inkt tekening. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1986 en getiteld "T86-74". Het werk is ingelijst achter glas en in een houten frame.

Enkele minimale vouwlijntjes langs de randen van het papier, minieme rafeling, verder in goede staat.

Starttijd:26-06-2022 om 12:52
Eindtijd:10-07-2022 om 20:33
Openingsbod € 2750
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier