Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk DOWN UNDER Handgesigneerd.

Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk DOWN UNDER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Taco Meeuwsen (1958)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Taco Meeuwsen uit 1988.

afmeting blad  65 x 50 cm  in zeer goede staat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 100ex.

Taco Meeuwsen (1958)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
65 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-01-2020 om 08:55
Eindtijd:05-02-2020 om 07:14

Biedingen (1):

Ells6
4 feb. / 23:09
€ 45