Klaas Gubbels - Tafel, met de hand geaquarelleerde ets - Verkocht

Klaas Gubbels - Tafel, met de hand geaquarelleerde ets kopen? Bied vanaf 1!
Klaas Gubbels - Tafel, met de hand geaquarelleerde ets kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Tafel, met de hand geaquarelleerde ets kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Tafel, met de hand geaquarelleerde ets kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Tafel, met de hand geaquarelleerde ets kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Tafel, met de hand geaquarelleerde ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekHandgekleurd
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45

Uiterst herkenbaar werk van Klaas Gubbels.  Door Gubbels zelf met de hand geaquarelleerde ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’87) en genummerd (35/45).  In mint conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 42cm x 30cm (etsbeeld)

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (59)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (257)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:03-12-2018 om 00:00
Eindtijd:17-12-2018 om 19:10
Biedingen (22)
mirjamthuis
17 dec. / 19:04
€ 185
EKonijnendijk
17 dec. / 18:59
€ 175
Irene204
17 dec. / 18:59
€ 170
EKonijnendijk
17 dec. / 18:54
€ 160
Irene204
17 dec. / 18:54
€ 150
Irene204
17 dec. / 18:53
€ 140
Aarke
17 dec. / 17:47
€ 130
Irene204
17 dec. / 17:08
€ 120
marleenjosefine
17 dec. / 15:34
€ 110
HettyM
15 dec. / 17:43
€ 100
KunsthandelOlafWijman
15 dec. / 17:43
€ 98
KunsthandelOlafWijman
14 dec. / 12:15
€ 70
borisnoord
08 dec. / 19:43
€ 60
HettyM
08 dec. / 19:43
€ 50
HettyM
05 dec. / 07:27
€ 40
Mfolker
05 dec. / 07:27
€ 35
HettyM
05 dec. / 07:27
€ 30
Mfolker
05 dec. / 07:27
€ 25
HettyM
03 dec. / 12:09
€ 18
Morris14
03 dec. / 09:13
€ 13
Braamberg
03 dec. / 09:13
€ 11
Braamberg
03 dec. / 09:06
€ 1