Carla Kleekamp - Talking about culture - Verkocht

Carla Kleekamp - Talking about culture kopen? Bied vanaf 50!
Carla Kleekamp - Talking about culture kopen? Bied vanaf 50!Carla Kleekamp - Talking about culture kopen? Bied vanaf 50!Carla Kleekamp - Talking about culture kopen? Bied vanaf 50!Carla Kleekamp - Talking about culture kopen? Bied vanaf 50!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Mooie ets van Carla Kleekamp. In goede staat. Heeft aan de muur gehangen, waardoor lichte verkleuring langs de randen, maar niet zichtbaar achter de passe-partout.

Goede staat, met lichte verkleuring aan de randen. Niet zichtbaar achter de passé-partout.

Carla Kleekamp (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Ruudvanderhelm

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
60 cm
80 cm
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-10-2022 om 18:12
Eindtijd:20-01-2023 om 23:09
Davidos
20 jan. / 22:45
€ 50