Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur - Verkocht

Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!Tamaz Abashidze: Olieverf op doek, Zittende figuur kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Tamaz Abashidze (1952)

Titel: Zittende figuur

Gesigneerd: rechtsonder: T.A. '91

Jaartal: 1991

Afmetingen werk:  110/65 cm

Afmetingen geheel:  115/70 cm

Ingelijst: ja

Materiaal: Olieverf op doek

Werk is in perfecte staat.

Garantie:

U  heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel met betrekking tot de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:08-05-2016 om 17:42
Eindtijd:15-05-2016 om 20:42
huiszo
14 mei / 13:19
€ 125