Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step - Verkocht

Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!
Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!
  • Tanja Boxman (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Tanja Boxman

Titel: Quick Step

Jaartal: 1996

Oplagenummer: 5/ 10

Afmeting: 25 x 37 cm

Afmeting blad: 37 x 47 cm

Conditie: de ets verkeert in goede staat

Paar lichte vouwen links van de afbeelding, vallen bij inlijsten weg

Tanja Boxman (1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:15-12-2016 om 22:20
Eindtijd:21-12-2016 om 20:20
galerietweebijdrie
21 dec. / 18:26
€ 10