Tanja Boxman - gesigneerde ets - sprong te drieën - Verkocht

Tanja Boxman - gesigneerde ets - sprong te drieën  kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 35,00

Tanja Boxman - gesigneerde ets - sprong te drieën  kopen? Bied vanaf 20!Tanja Boxman - gesigneerde ets - sprong te drieën  kopen? Bied vanaf 20!Tanja Boxman - gesigneerde ets - sprong te drieën  kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Tanja Boxman (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde ets van Tanja Boxman

Titel: Sprong te drieën

Jaartal: 1996

Oplagenummer: 1/ 10

Afmeting: 18,5 x 25 cm

Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest

Tanja Boxman (1955)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:26-11-2017 om 14:24
Eindtijd:01-12-2017 om 20:24
Biedingen (4)
Helder
01 dec. / 20:19
€ 35
galerietweebijdrie
01 dec. / 20:18
€ 30
Helder
01 dec. / 20:18
€ 30
galerietweebijdrie
26 nov. / 15:23
€ 20