Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Carel Visser - Servies/twee borden
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde ets van Tanja Boxman
Titel: Sprong te drieën
Jaartal: 1996
Oplagenummer: 1/ 10
Afmeting: 18,5 x 25 cm
Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 26-11-2017 om 14:24 |
Eindtijd | 1-12-2017 om 20:24 |