Tap Werkman - zittend naakt - Verkocht

Tap Werkman - zittend naakt kopen? Bied vanaf 1!
Tap Werkman - zittend naakt kopen? Bied vanaf 1!Tap Werkman - zittend naakt kopen? Bied vanaf 1!
  • Tap Werkman (1921)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1955
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Tap Werkman, de zoon van Hendrik Nicolaas Werkman. Gesigneerd in potlood.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Tap Werkman (1921)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
20 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 15:01
Eindtijd:09-10-2022 om 21:48
paradijsje
27 sep. / 14:13
€ 1