Shepard Fairey - Target Exceptions - Verkocht

Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Target Exceptions kopen? Bied vanaf 1!
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie offset litho van Shepard Fairey.

Gesigneerd in potlood rechts onderaan.  Open editie.

De litho is in nieuwstaat en is gedrukt op crème speckletone dik papier.

Wordt aangetekend en in een koker verzonden. Afhalen is ook mogelijk.

Nieuwstaat

Shepard Fairey (1970)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  bruk21
FA. (4)

Lid sinds 2019
110 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
61 cm
91 cm
Dit item is verkocht voor 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2022 om 19:12
Eindtijd:24-06-2022 om 19:18
Biedingen (7)
bone
22 jun. / 22:55
€ 26
bornrif
22 jun. / 21:51
€ 21
bone
20 jun. / 15:00
€ 16
Andred14
20 jun. / 15:00
€ 11
bone
20 jun. / 15:00
€ 10
Andred14
18 jun. / 15:26
€ 3
duif
15 jun. / 00:06
€ 1