te Wierik, litho op papier, 45/80, Fantasievoorstelling, incl. passe-partout - Verkocht

te Wierik, litho op papier, 45/80, Fantasievoorstelling, incl. passe-partout kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

te Wierik, litho op papier, 45/80, Fantasievoorstelling, incl. passe-partout kopen? Bied vanaf 195!te Wierik, litho op papier, 45/80, Fantasievoorstelling, incl. passe-partout kopen? Bied vanaf 195!te Wierik, litho op papier, 45/80, Fantasievoorstelling, incl. passe-partout kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  NL
FA. (2)

40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan te Wierik (1954-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerd rechtsonder.

Afmeting blad 40x95.

Afmeting inclusief nieuwe passe-partout 64x120

Conditie:goed, kleine oneffenheid rechts in het blauw ( zie foto 3 ) achter glas waarschijnlijk niet meer te zien.

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:08-12-2014 om 22:04
Eindtijd:15-12-2014 om 22:04
feugs
15 dec. / 21:27
€ 195