Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items)

Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 10,00

Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!Ted Schaap - Gouache op papier, Ontwerp voor wandschildering PTT (en andere items) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Ted Schaap (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1956
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit lot omvat de volgende onderdelen die verband houden met opdracht aan de heer Schaap om een wandschildering te ontwerpen voor de PTT Mechanisatie Tent in Rome in 1956:

- Gouache op papier (afmetingen: 32 x 25 cm)

- Scan met aantekening

- Originele (getypte en ondertekende) prijsopgave voor de wandschildering

- Een print van een foto

- Krantenartikel uit 2002 over Ted Schaap.

In goede staat over het algemeen. Het blad van het gouache is wat smoezelig en verkleurd, het krantenartikel en de brief zijn egaal vergeeld.

Ted Schaap (1931)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
25 cm
32 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:27-11-2019 om 15:58
Eindtijd:09-12-2019 om 19:25

Biedingen (4):

hebjeniet
8 dec. / 22:41
€ 10
elziend10
8 dec. / 22:40
€ 5
hebjeniet
2 dec. / 21:24
€ 3
billmann
28 nov. / 15:06
€ 1