Willem van Leusden - tekening, schets landschap - Verkocht

Willem van Leusden - tekening, schets landschap kopen? Bied vanaf 30!
Willem van Leusden - tekening, schets landschap kopen? Bied vanaf 30!Willem van Leusden - tekening, schets landschap kopen? Bied vanaf 30!Willem van Leusden - tekening, schets landschap kopen? Bied vanaf 30!Willem van Leusden - tekening, schets landschap kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schetsmatige tekening van een landschapje, op de achterzijde gesigneerd.
ConditieRedelijk

redelijk

Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 13:29
Eindtijd:28-02-2020 om 22:06
leusderhout
28 feb. / 21:56
€ 30