Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld)

Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Inkttekening van Dirkje Kuik. Titel: Viking. De tekening staat ook afgebeeld in het boekje: De nachtcactus bloeit op blz 99.. Deze wordt meegeleverd. Op de achterkant, staat ook nog een tekst. Afmetingen blad: H38.5 x b28.5cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b23cm. Het werk is links bovenaan, met pen, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Wat plakrestjes aan de bovenzijde van de rand.

Dirkje Kuik (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8 )

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
28.5 cm
38.5 cm
Starttijd:19-09-2022 om 22:56
Eindtijd:24-09-2022 om 20:53
Openingsbod € 199
ObjectlocatieWestland,  Nederland