Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening ZEEUWSE VISSERSVROUW UIT VLISSINGEN - Verkocht

tekening ZEEUWSE VISSERSVROUW UIT VLISSINGEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

tekening ZEEUWSE VISSERSVROUW UIT VLISSINGEN kopen? Bied vanaf 1!tekening ZEEUWSE VISSERSVROUW UIT VLISSINGEN kopen? Bied vanaf 1!tekening ZEEUWSE VISSERSVROUW UIT VLISSINGEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

VISSERSVROUW UIT VLISSINGEN

TEKENING IN DE MAAT 9 X 12 CM

GEGISNEERD MET MONOGRAM MK

GEKADERD IN ZILVER LIJSTJE IN DE MAAT 15 X 21 CM

TEKENING GOEDE STAAT

LIJSTJE KLEINE RANDSCHADE

VERZENDEN AANGETEKEND

1 EURO START

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:11-04-2017 om 19:51
Eindtijd:23-04-2017 om 20:56
Biedingen (15)
burgemeester
23 apr. / 20:51
€ 40
beckett
23 apr. / 17:56
€ 35
burgemeester
13 apr. / 08:54
€ 30
RiAr01
13 apr. / 08:54
€ 25
burgemeester
13 apr. / 08:54
€ 21
RiAr01
13 apr. / 08:53
€ 19
burgemeester
13 apr. / 08:53
€ 17
RiAr01
13 apr. / 08:53
€ 15
burgemeester
13 apr. / 08:53
€ 13
RiAr01
13 apr. / 08:53
€ 11
burgemeester
13 apr. / 08:53
€ 9
RiAr01
13 apr. / 08:52
€ 7
burgemeester
13 apr. / 08:52
€ 5
RiAr01
12 apr. / 20:48
€ 3
burgemeester
11 apr. / 21:50
€ 1