Tekeningen Leni Ijserinkhuijsen 13x

Tekeningen Leni Ijserinkhuijsen 13x kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Tekeningen Leni Ijserinkhuijsen 13x kopen? Bied vanaf 1!Tekeningen Leni Ijserinkhuijsen 13x kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Leny IJserinkhuijsen (1923-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Lot van 13 tekeningen van Leni Ijserinkhuijsen
Onder andere met kinderen en dieren als onderwerp
De tekeningen zijn allemaal qua formaat rond A4 (iets groter of kleiner)
De tekeningen verkeren in goede staat, eentje heeft kleine vochtpuntjes.

Eén van de tekeningen is gesigneerd (zie foto)

Werk kan afgehaald worden of verzonden (verzendkosten 5 euro)
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:01-06-2013 om 21:41
Eindtijd:15-06-2013 om 21:41

Biedingen (2):

5760
15 jun. / 21:31
€ 5
tjall49
9 jun. / 21:26
€ 1