FA. (6)

Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower

Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!
Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2875 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Terry McKivragan (1929-2012)
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst49 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij van de Engelse kunstenaar Terry McKivragan (1929-2013) met een voorstelling van een wijk in Londen: “Canary Wharf”.
    -Acrylverf op paneel.
    -Gesigneerd en getiteld op de achterkant.
    -Ingelijst in de originele houten lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 49 x 41,5 x 3,5 cm. Beeld, 31 x 23,5 cm.
    -Herkomst: Llewellyn Alexander Gallery , London , UK.
    -Conditie: In goede staat met een paar lichte krasjes. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Terry McKivragan (1929-2013), schilder, designer, illustrator en art director.
    -Opleiding: Wimbledon Art School.

    Afhandeling:
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    Binnen Nederland: 8,00 euro.
    Naar België, Frankrijk, Duitsland: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Terry McKivragan (1929-2012)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2875 verkochte items
41.5 cm
49 cm
23.5 cm
31 cm
Starttijd:02-06-2022 om 22:10
Eindtijd:10-06-2022 om 20:49
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland