FA. (2)

Terry Winters - Terry Winters – Album # 1 – Ets en aquatint

Terry Winters - Terry Winters – Album # 1 – Ets en aquatint kopen? Bied vanaf 1050!
Terry Winters - Terry Winters – Album # 1 – Ets en aquatint kopen? Bied vanaf 1050!Terry Winters - Terry Winters – Album # 1 – Ets en aquatint kopen? Bied vanaf 1050!Terry Winters - Terry Winters – Album # 1 – Ets en aquatint kopen? Bied vanaf 1050!Terry Winters - Terry Winters – Album # 1 – Ets en aquatint kopen? Bied vanaf 1050!Terry Winters - Terry Winters – Album # 1 – Ets en aquatint kopen? Bied vanaf 1050!

Geplaatst door  scarts
FA. (2)

28 verkochte items
  • Terry Winters (1949)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 53 cm (h x b)
Lijst75 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Wordt voor de laatste keer aangeboden!
Ets en aquatint op Hahnemühle papier met volle marge.
Afmeting blad: 67cm x 53cm.
Afmeting motief: 52cm x 40,5cm.
Afmeting zwarte baklijst (met glas): 75cm x 61cm.
Gesigneerd: linksonder in potlood.
Titel: Album # 1.
Oplage: 50. Dit is exemplaar 39 (linksonder in potlood).
Jaartal: 1988.
Uitgegeven bij Editions Ilene Kurtz, New York (inktstempel verso).
Gedrukt door Aldo Crommelynck, Paris (blindstempel rechtsonder).
In zeer goede staat.
Een exemplaar van dit werk is opgenomen in de collecties van The Tate Modern in Londen
en The Metropolitan Museum of Art, ‘The Met’, in New York.
Wordt kosteloos en persoonlijk bezorgd in België en Nederland.

Terry Winters (1949, Brooklyn, NY) is een Amerikaanse schilder, tekenaar en graficus. Hij richt zich vooral op ruimtelijke velden, systemen en abstracte kunst.
Hij exposeert in verschillende grote steden, waaronder New York, Boston, Londen, Dublin, Munchen en Basel.

Terry Winters (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  scarts
FA. (2)

28 verkochte items
61 cm
75 cm
53 cm
67 cm
Starttijd:28-01-2019 om 19:56
Eindtijd:10-02-2019 om 10:20
Openingsbod€ 1050
ObjectlocatieHouthalen-Oost, België