Tete de femme a la chevelure - Verkocht

  • Pablo Picasso (1881-1973)
Prachtige litho met de originele handtekening van Pablo Picasso. Dit is nummer 397 van 800 exemplaren en direct na aankoop in Parijs (1972) verpakt in cellofaan, en daarom volkomen als nieuw.
De litho zelf meet 28 x 38 cm maar inclusief de cremekleurige passepartout meet dit werk 40 x 50cm.

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:18-12-2010 om 13:07
Eindtijd:28-12-2010 om 13:37
Biedingen (16)
hanshekkert
28 dec. / 13:28
€ 350
Rjvanweele
28 dec. / 13:23
€ 320
hanshekkert
28 dec. / 13:21
€ 310
Rjvanweele
28 dec. / 13:20
€ 300
hanshekkert
28 dec. / 13:18
€ 260
Rjvanweele
28 dec. / 13:16
€ 250
Egosalutem
28 dec. / 13:16
€ 240
Rjvanweele
28 dec. / 13:09
€ 230
hanshekkert
28 dec. / 13:08
€ 220
Rjvanweele
28 dec. / 13:06
€ 210
Peter
28 dec. / 13:03
€ 200
hanshekkert
28 dec. / 13:02
€ 190
Rjvanweele
28 dec. / 12:07
€ 180
hanshekkert
22 dec. / 14:07
€ 170
Egosalutem
22 dec. / 13:42
€ 160
Rjvanweele
21 dec. / 20:04
€ 150