Clemens Briels - The Corporate Act - Verkocht

Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!Clemens Briels - The Corporate Act kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  kusterengel

53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 21 cm (h x b)
Lijst41 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/250
Zeefdruk van Clemens Briels  (1997) 'The Corporate Act', nr 47/ 250.
Wordt met een eenvoudige lijst en met een passepartout geleverd.
De afbeelding heeft heldere kleuren en geen vlekken.
Geen scheuren in het papier.
Afbeelding is iets bobbelig.

De zeefdruk is op stevig papier gemaakt. Is helder van kleur. Het papier is licht gebobbeld.

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  kusterengel

53 verkochte items
30 cm
41 cm
21 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:10-08-2018 om 23:04
Eindtijd:21-08-2018 om 20:25
KarenK
17 aug. / 11:26
€ 30