The Gates New York. Offset litho gesigneerd door Christo - Verkocht

The Gates New York. Offset litho gesigneerd door Christo kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
  • Christo (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Na 30 jaar verzamelaar van de werken van Christo te zijn geweest

verkoop ik uit mijn prrive collectie een aantal werken.

Prachtige offset litho van de Gates in New York

Handgesigneerd door Christo

29,5 X 20 cm

Aangetekende verzending

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:07-06-2016 om 19:34
Eindtijd:14-06-2016 om 19:34
annemarijke
13 jun. / 21:51
€ 110