Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush

Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush kopen? Bied vanaf 30!
Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush kopen? Bied vanaf 30!Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
  • Pierluigi Lavagnino (1933-1999)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 5 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: ?
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Pierluigi Lavagnino (1933-1999)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
23.5 cm
30 cm
Sluit binnenkort 4u 52m 22s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:06-08-2022 om 13:43
Eindtijd:14-08-2022 om 22:32