Willem van Malsen - Maison Violette, litho

Willem van Malsen - Maison Violette, litho kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Malsen - Maison Violette, litho kopen? Bied vanaf 40!Willem van Malsen - Maison Violette, litho kopen? Bied vanaf 40!Willem van Malsen - Maison Violette, litho kopen? Bied vanaf 40!Willem van Malsen - Maison Violette, litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem van Malsen (1940-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Bekend werk van Willem van Malsen, uitgegeven door Prent190.  Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘70) en genummerd (148/190).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 76cm x 55cm (blad), 65cm x 45cm (beeld)

Willem van Malsen (1940-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
55 cm
76 cm
Starttijd:07-09-2022 om 14:18
Eindtijd:18-09-2022 om 22:44
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa