Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67.5 x 82.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26/30 |
Thea van Doorn – afgestudeerd aan de Willem de Kooning Academie 1973
Vanaf de 70er jaren is zij bijna dagelijks bezig met het op papier registreren van mensen en kinderen om haar heen. Daarnaast is zij de laatste 15 jaar meer gaan tekenen bij concerten (vooral jazz). De energie van de muziek inspireert haar en dat is terug te vinden in de tekeningen.
In haar atelier schildert ze ook grotere werken op
doek. Ze maakt daarbij geen ontwerp vooraf maar laat zich leiden door eigen
gedachten en beelden.
Tentoonstellingen (selectie):
· Black Cat 1982
· Rotterdamse Schouwburg 1983
· Duo Duo 2006
· WTC Galerie 2008 – presentatie eerste boek 35 jaar tekenen en schilderen en expo nieuw werk
· CBK overzichtstentoonstelling 2008
· Expositie Donner 2011
· BIRD North Sea Round Town 2013 – “one-tune-drawings”
· GROUNDS North Sea Round Town 2013
· North Sea Jazz Rotterdam – opdracht 2014 live tekenen
· Pop-up Jazz Museum North Sea Jazz 2015
· EVERMORE – presentatie van haar tweede boek “Vreemde Gasten” 2018
Conditie | |
Conditie | Goed |
Lijst heeft lichte gebruikssporen | |
Starttijd | 11-9-2021 om 21:23 |
Eindtijd | 25-9-2021 om 22:11 |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |