Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 - Verkocht

Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk (1905–1979) : Ets, droge naald - Bos – gesigneerd – ca 1950 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van de Nederlandse kunstenaar Theo Beerendonk.

Oplage onbekend. Een eigen druk van de kunstenaar.
De ets zit los in een omslag met passe-partout.
Afmetingen: Omslag / passe-partout: 22 x 21 cm. Blad, 13 x 15 cm. Beeld: 7 x 9 cm.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met deze ets bieden wij meerdere etsen uit de nalatenschap van prof. dr. Bob Smalhout ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Theodorus (Theo) Hendricus Johannes Beerendonk (geboren 25-12-1905 in Amsterdam en overleden in 1977), graficus, schilder, aquarellist, pentekenaar, pastellist, etser, beeldhouwer, collagist, conservator (Rembrandthuis).
Opleiding : Rijksacademie Van Beeldende Kunsten Amsterdam. Leerling van J H Jurres en Hendrik Jan Wolter. Leerling van J H Jurres en Hendrik Jan Wolter.

Onderwerpen: Portretten, naakten, stillevens en landschappen.

Stijl: figuratief en abstrakt. Theo Beerendonk was een kunstenaar die thuis was in de klassieke én in de moderne kunst.

Winnaar van de ‘Koninklijke subsidie voor vrije schilderkunst’.

Lid van vereniging Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam), als lid t/m 1956 en als 2e voorzitter vanaf 1957.

Literatuur: Scheen; Jacobs, Vollmer, Saur; Scharten.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Bos”).

Kunstenaar: Theo Beerendonk.

Techniek: Ets.

Jaartal:  Onbekend; ca 1950.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: Onbekend. Een eigen druk van de kunstenaar.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 5,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-09-2016 om 16:28
Eindtijd:11-09-2016 om 21:28
Oversloot
09 sep. / 11:32
€ 25