Theo Beerendonk (1905,1979) , ets, naakt - Verkocht

Theo Beerendonk (1905,1979) , ets, naakt kopen? Bied vanaf 20!
Theo Beerendonk (1905,1979) , ets, naakt kopen? Bied vanaf 20!Theo Beerendonk (1905,1979) , ets, naakt kopen? Bied vanaf 20!Theo Beerendonk (1905,1979) , ets, naakt kopen? Bied vanaf 20!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets in de tweede staat, van Theo Beerendonk met formaat 25 bij 32 cm. Het werk is gesigneerd. Beerendonk kreeg een gedegen opleiding in de klassieke schilderskunst, en was een meesten in de etstechiek. Hij werd in de jaren 30 bekend door zijn gedurfde naakten. Na de tweede wereldoorlog ging hij abstracter werken. U kunt meer over hem lezen op www.beerendonk.nl

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:30-07-2016 om 14:28
Eindtijd:05-08-2016 om 18:28
johanschagen
03 aug. / 23:22
€ 20