Theo beerendonk - CUBSITISCH RONDBORSTIG NAAKT - Verkocht

Theo beerendonk - CUBSITISCH RONDBORSTIG NAAKT kopen? Bied vanaf 22!

Verkoopprijs: € 22,00

Theo beerendonk - CUBSITISCH RONDBORSTIG NAAKT kopen? Bied vanaf 22!Theo beerendonk - CUBSITISCH RONDBORSTIG NAAKT kopen? Bied vanaf 22!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

THEO BEERENDONK

Rondborstig naakt

ETS IN DE MAAT 5 X 5 CM

In een fraai lijstje in de maat 12 x 12 cm

gesigneerd met potlood onder

Zeer goede staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:21-05-2014 om 20:22
Eindtijd:28-05-2014 om 20:22
Melle
28 mei / 20:06
€ 22