THEO BEERENDONK - ETS ABSTRACT - Verkocht

THEO BEERENDONK - ETS ABSTRACT kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

THEO BEERENDONK - ETS ABSTRACT kopen? Bied vanaf 1!THEO BEERENDONK - ETS ABSTRACT kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

THEO BEERENDONK

ABSTRACTE VOORSTELLING

ETS in de maat 6.5 x 9.5 vm

In een houten lijst in de maat 12 x 17 cm

gesigneerd onder

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-06-2014 om 14:39
Eindtijd:29-06-2014 om 14:39
Biedingen (11)
Oversloot
29 jun. / 11:34
€ 20
HerBern
29 jun. / 11:34
€ 18
Oversloot
25 jun. / 12:35
€ 16
Ferre
25 jun. / 12:08
€ 14
Oversloot
25 jun. / 12:07
€ 12
Ferre
25 jun. / 12:07
€ 11
Oversloot
21 jun. / 16:05
€ 9
Braamberg
21 jun. / 16:05
€ 7
Oversloot
21 jun. / 16:04
€ 5
Braamberg
21 jun. / 16:04
€ 3
Oversloot
21 jun. / 15:00
€ 1