Theo Beerendonk: gesigneerde ets - Verkocht

Theo Beerendonk: gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Theo Beerendonk: gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 20!Theo Beerendonk: gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 20!Theo Beerendonk: gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Theo Beerendonk, potlood gesigneerd, in zeer goede staat.

Afmetingen: 27 x 20 cm; beeld 14 x 19 cm
Afhandeling: Het werk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper en op eigen risico).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (NL); Buitenland € 15,- (aangetekend en goed verpakt).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-12-2015 om 20:23
Eindtijd:27-12-2015 om 20:28
stevieo
26 dec. / 17:36
€ 20