Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35 - Verkocht

Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35  kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35  kopen? Bied vanaf 100!Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35  kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeTekening / Aquarel

Magnifieke gouache van Theo Beerendonk, (zelf) portret ca. 1960 in zeer goede staat. Formaat 42x35

Zou perfect uitkomen in grote, vergulde lijst.. of een krullerige rood/rose geverfde... páts..

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:29-10-2014 om 12:05
Eindtijd:03-11-2014 om 12:05
Nikke
02 nov. / 22:16
€ 100