Theo BEERENDONK - ets abstract liggend cubistisch naakt - Verkocht

Theo BEERENDONK  - ets abstract liggend cubistisch naakt kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

THEO BEERENDONK

LIGGEND CUBISTISCH NAAKT

ETS IN DE MAAT 5,5 X 15,5 CM

Zonder lijstje  / gesigneerd

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:02-06-2014 om 19:47
Eindtijd:12-06-2014 om 19:47
Biedingen (8)
d0minique
12 jun. / 18:25
€ 30
Ingrid57
12 jun. / 18:24
€ 25
d0minique
12 jun. / 18:24
€ 22
Ingrid57
11 jun. / 01:45
€ 17
brecol
07 jun. / 07:36
€ 12
Oversloot
06 jun. / 18:56
€ 7
hebbuh
06 jun. / 18:56
€ 6
Oversloot
03 jun. / 09:50
€ 1