Theo Beerendonk - ETS CUBITISCHE NAAKTEN

Theo Beerendonk  - ETS CUBITISCHE NAAKTEN kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Theo Beerendonk  - ETS CUBITISCHE NAAKTEN kopen? Bied vanaf 65!Theo Beerendonk  - ETS CUBITISCHE NAAKTEN kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd
THEO BEERENDONK CUBISTISCH NAAKTEN ETS IN DE MAAT 14 X 14 CM gesigneerd onder en gedateerd in nieuwe passepartout zonder lijst zeer goede staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:06-01-2014 om 20:25
Eindtijd:14-01-2014 om 20:25

Biedingen (1):

Joan
14 jan. / 19:08
€ 65